Skuteczna metoda do walki z objawami cellulitu i zmarszczkami

Ultradźwięki są metodą głębokiej ingerencji w strukturę wewnętrzną skóry. Głównym wskazaniem do zabiegów wykorzystujących fale ultradźwiękowe jest skóra o zmniejszonej elastyczności, wiotczejąca oraz starzejąca się. Metoda ta idealnie nadaje się do redukcji nadmiarów tkanki tłuszczowej, dlatego ultradźwięki polecane są osobom walczącym z cellulitem.
Zabiegi wykorzystujące fale ultradźwiękowe znacząco przyczyniają się do modelowania naszej sylwetki w tak newralgicznych miejscach jak talia, pośladki, uda czy biodra. Najbardziej widocznymi objawami starzenia się skóry są te szczególnie eksponowane, czyli skóra twarzy, szyja oraz dekolt, dlatego właśnie zabiegi z wykorzystaniem ultradźwięków są najczęściej przeprowadzane w tych okolicach.
Liposukcja ultradźwiękowa - jest nowoczesnym, nieinwazyjnym zabiegiem redukującym złogi tłuszczu i cellulit znajdujące się w miejscach dla nas ważnych, tj.: brzuch, uda, talia, biodra, pośladki czy ramiona.

Ciepło wytworzone przez ultradźwięki odpręża skórę i mięśnie.
Ultradźwięki przyspieszają również metabolizm i rozpad komórek tłuszczowych, zwiększają ukrwienie i poprawiają krążenie. Dzięki temu skutecznie wspomagają odchudzanie i redukują cellulit. Ultradźwięki są absolutnie bezinwazyjne, mogą być stosowane nawet na najbardziej wrażliwej skórze. Innowacyjne zastosowanie technologii ultradźwiękowej do kształtowania linii ciała daje wymierne efekty widoczne już po pierwszym zabiegu. W opinii Klientów zabieg posiada właściwości energetyzujące, przywraca siły witalne i redukuje stres.

Zalecenia pozabiegowe:

Po zabiegu liposukcji ultradźwiękowej oraz w trakcie wykonywania serii zabiegów zalecane jest spożywanie pokarmów niskotłuszczowych oraz wypijanie minimum 2 litrów wody dziennie. Zastosowanie się do zaleceń dietetycznych ułatwi wydalenie tłuszczu z organizmu i zmniejszy obciążenie wątroby. Efekty zabiegu zwiększy również wzmożenie aktywności fizycznej.

Efekty zabiegu:

  • szybkie zwalczanie zmian cellulitowych
  • silne ujędrnienie i modelowanie sylwetki
  • redukcja tkanki tłuszczowej
  • modelowanie sylwetki
  • zwiększenie napięcia powłok brzusznych
  • pobudzenie układu krwionośnego i limfatycznego
  • wygładzenia skóry
  • modelowanie owalu twarzy
  • intensywne zabiegi przeciwzmarszczkowe